Vitra ID Mesh bureaustoel
Artikelnummer: Vitra | Citterio | 43140100Vitra ID Mesh
*Andere kleuren op aanvraag
Het ID Chair Concept biedt bedrijven en gebruikers talloze aanpassingsopties om hun gepersonaliseerde ergonomische bureaustoel te creëren. Vitra ontwikkelde het assortiment bureaustoelen samen met Antonio Citterio en bracht het in 2010 op de markt. Tot op de dag van vandaag biedt het ID Chair Concept een unieke modulariteit en veelzijdigheid. Omdat Vitra echter voortdurend naar optimalisatie streeft, is het ID Chair Concept grondig herzien met het oog op comfort, design en milieu-impact.
De mens wil van nature bewegen – ook als hij zit. Een draaistoel moet niet alleen bewegingsvrijheid bieden, maar ook dynamische zitgewoonten aanmoedigen. Daarom heeft Vitra het FlowMotion-mechanisme ontwikkeld. Deze gepatenteerde mechanische eenheid ondersteunt de gebruiker over het volledige bewegingsbereik – niet alleen bij het achterwaarts kantelen, maar ook bij het voorover leunen. Nagenoeg alle functies kunnen worden aangepast terwijl de gebruiker in de stoel zit. Met enkele snelle draaien aan een regelschroef kan de weerstand perfect worden afgeregeld tussen minimum en maximum. Maar zelfs als de instellingen uitzonderlijk niet optimaal afgeregeld zijn, behoudt de stoel zijn ergonomische eigenschappen.
Design: Antonio Citterio
Standaard uitgevoerd met:
- Bekledingsmateriaal zitting: Plano
- Kleur zitting: Nero
- Bekledingsmateriaal rugleuning: Diamond Mesh
- Kleur rugleuning: Nero
- Standaard met lendensteun
- Mechanisme: FlowMotion zonder voorwaartsneiging, zonder zitdiepte instelling
- Kleur frame: Basic dark
- Armleuningen: 2D-armleuningen F aluminium poedercoated
- Onderstel: Vijfsteronderstel kunststof basic dark
- Wielen: Harde of zachte wielen, geremd
- Verpakking: Standaard, plastic zak
Het ID Chair Concept is een reeks modulaire bureaustoelen die helemaal naar wens zijn samen te stellen. Dankzij het nauwkeurig instelbare FlowMotion-mechanisme van de ID-bureaustoelen, verschillende rugleuningen, armleuningen en onderstellen, en een grote keuze aan kleuren en stoffen, kan elke gebruiker en elk bedrijf de perfecte ID Chair vinden. Ondanks de talloze combinatiemogelijkheden blijft dit in essentie dezelfde stoel – met voordelen voor zowel aankoop als onderhoud. Het ID-assortiment draaistoelen bestaat uit meerdere componenten voor zeer uiteenlopende vereisten op het vlak van esthetiek, materiaal, functie en prijs.